Jesteś mieszkańcem jednej z poniższej miejscowości: Liszki, Piekary, Baczyn, Chrosna, Mników, Morawica, Budzyń, Cholerzyn, Czułów, Rączna, Ściejowice, Jeziorzany, Kryspinów? Już teraz zapoznaj się z nowym harmonogramem odbioru odpadów w 2023 roku w Twojej miejscowości. Przypominamy również o panujących zasadach dot. segregacji śmieci.

Ważna informacja dot. Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych

Jeziorzany, Ściejowice – harmonogram odbioru śmieci 2023

Czułów, Rączna – harmonogram odbioru śmieci 2023

Budzyń, Cholerzyn – harmonogram odbioru śmieci 2023

Baczyn, Chrosna, Mników, Morawica – harmonogram odbioru śmieci 2023

Piekary – harmonogram odbioru śmieci 2023

Liszki – harmonogram odbioru śmieci 2023

Kryspinów – harmonogram odbioru śmieci 2023

Kaszów – harmonogram odbioru śmieci 2023

KOLOR NIEBIESKI (PAPIER): – gazety, czasopisma, zeszyty, katalogi, – książki z miękka okładka, – suche i czyste torby papierowe, – kartony, tektury. KOLOR ŻÓŁTY (PLASTIK, METAL): – butelki po napojach i płynach, – zakrętki, reklamówki, worki, – drobny złom i metale kolorowe, – puszki po konserwach, napojach, – kapsle, – opakowania wielomateriałowe (tzw. tetra paki). KOLOR ZIELONY (SZKŁO): – butelki i słoiki szklane, – szklane flakony, butelki po japonkach alkoholowych, – szklane opakowania kosmetyczne. KOLOR BRĄZOWY (ODPADY BIODEGRADOWALNE): – resztki jedzenia, skorupki jaj, – rośliny, chwasty, liście, trawy, kora, – obierki oraz pestki z warzyw i owoców.

4 komentarzy
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera!

Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz otrzymywać podobne na swoją skrzynkę mailową? Zapisz się do naszej listy newsletterowej!

Podobne artykuły:

Kolejny supermarket na terenie gminy Liszki – czy to dobry ruch?

Nasi czytelnicy i mieszkańcy gminy powielają informację, że w miejscowości Kryspinów powstaje…