Informacja ważna dla wszystkich mieszkańców! Ze względu na nadchodzące święto, Mobilny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Kaszowie będzie działał w nowym terminie oraz zmienionej lokalizacji.

Nowy termin i lokalizacja PSZOK Kaszów

Nowy termin: Dnia 18 listopada 2023 r., PSZOK w Kaszowie będzie czynny dla mieszkańców w godzinach od 10:00 do 15:00.

Nowa lokalizacja: Zmiana lokalizacji dotyczy terenu, na którym zostanie prowadzona selektywna zbiórka odpadów komunalnych. OD 18 listopada punkt PSZOK będzie usytuowany na parkingu obok cmentarza w Kaszowie. Wjazd na ten teren znajduje się naprzeciwko boiska i obiektów sportowych KS Kaszowianka.

Zalecamy wszystkim, którzy zamierzają korzystać z usług Mobilnego PSZOK, dostosowanie swojego planu wizyty zgodnie z nowymi danymi terminowymi oraz lokalizacyjnymi.

Porządek i bezpieczeństwo na PSZOK

Pragniemy również zwrócić uwagę na pilne zastrzeżenia dotyczące porządku i regulaminu obowiązującego na terenie punktu PSZOK. Zwracamy się z prośbą do mieszkańców o niepodjeżdżanie na teren placu poza wyznaczonymi godzinami jego pracy. Jest to konieczne dla zapewnienia bezpieczeństwa oraz porządku w trakcie rozstawienia niezbędnego sprzętu i utrzymania czystości terenu.

Mobilny PSZOK to ważne miejsce dla selektywnej zbiórki odpadów, które przyczyniają się do ochrony środowiska. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do aktywnego udziału w tej inicjatywie poprzez właściwe segregowanie odpadów i korzystanie z usług dostępnych w Mobilnym PSZOK.

Prosimy o zapoznanie się z powyższymi informacjami i przekazywanie ich dalej, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z usług Mobilnego PSZOK w Kaszowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera!

Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz otrzymywać podobne na swoją skrzynkę mailową? Zapisz się do naszej listy newsletterowej!

Podobne artykuły:

Kolejny supermarket na terenie gminy Liszki – czy to dobry ruch?

Nasi czytelnicy i mieszkańcy gminy powielają informację, że w miejscowości Kryspinów powstaje…