Nasi czytelnicy i mieszkańcy gminy powielają informację, że w miejscowości Kryspinów powstaje supermarket Lidl.

Lokalizacja sklepu Lidl w Kryspinowie

Mieszkańcy informują, że już niedługo przy głównym rondzie w Kryspinowie powstanie nowy obiekt handlowy Lidla. To droga łącząca dwie drogi wojewódzkie 780 oraz 774. Z pewnością miejsce nowej budowy nie będzie przyjazne kierowcom, którzy już teraz często muszą zdjąć nogę z gazu w okolicy ronda, z uwagi na zwiększony ruch szczególnie w godzinach porannych jak i popołudniowych. Brak alternatywnej drogi dojazdowej i mała przepustowość spowoduje frustrację wielu kierowców, a w konsekwencji próby ominięcia wyjazdu poprzez przejazd koło stacji paliw.

Lidl oraz Biedronka

Jeżeli Lidl w Kryspinowie faktycznie powstanie to ta nowa inwestycja może okazać się dużą konkurencją dla pobliskich sklepów – głównie dyskontu Biedronka który będzie oddalony od niemieckiego sklepu o około 400 metrów w linii prostej. Pytanie, czy również tym razem okaże się to dobry ruch? Czy powtórzą się sytuacje z wielkich otwarć Lidla, gdzie przed sklepem czekać będą tłumy, a na pierwszy klientów będą czekać wielkie okazje i promocje? Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać na otwarcie!

Wysłaliśmy do centrali Lidl zapytanie o potwierdzenie inwestycji. Gdy tylko otrzymamy odpowiedź – zmodyfikujemy wpis.

2 komentarzy
  1. Sugerowana lokalizacja jest najgorsza z możliwych i spowoduje zablokowanie ronda i ul. Łąkowej. POM sprzeda teren, inwestor zbuduje a ludzie niech się martwią. Urząd Gminy powinien zablokować tą lokalizację. W innym miejscu może powstać byle nie utrudniał ruchu . Jakaś konkurencja dla Biedronki wskazana. Lidl jest tańszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera!

Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz otrzymywać podobne na swoją skrzynkę mailową? Zapisz się do naszej listy newsletterowej!

Podobne artykuły: