Dla każdego z nas bardzo ważne jest bezpieczeństwo w okolicy. Z uwagi na chęć zmniejszenia ryzyka zagrożenia oraz zaniechanie niszczenia mienia w rejonie Remizy OSP oraz Szkoły Podstawowej w Kaszowie, Komendant Powiatowy Policji w Krakowie insp. Tomasz Drożdżak wspólnie z Komendantem Komisariatu Policji w Zabierzowie nadkom. Mariuszem Świdą oraz Wójtem Gminy Liszki Panem Pawłem Miś, serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców gminy Liszki, a w szczególności mieszkańców Kaszowa do udziału w debacie społecznej „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.

Wszystkich chcących wziąć udział w debacie zapraszamy już w najbliższy czwartek tj. 1 grudnia 2022 roku o godz. 17:30 na spotkanie w Remizie OSP w Kaszowie (Kaszów 614, 32-060 Kaszów)

Tematem głównym debaty jest omówienie problemów i zagrożeń związanych z „Grupowaniem się młodzieży dewastującej mienie w rejonie Remizy OSP i Szkoły Podstawowej w Kaszowie.”

Celem spotkania jest opracowanie planu działań prewencyjnych Policji, dążących do wyeliminowania lub przynajmniej zminimalizowania występujących zagrożeń.

Podczas debaty podsumowany zostanie również stan bezpieczeństwa na terenie gminy, a także omówione zostaną problemy społeczne występujące lokalnie, m.in. zgłaszane za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w debacie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera!

Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz otrzymywać podobne na swoją skrzynkę mailową? Zapisz się do naszej listy newsletterowej!

Podobne artykuły:

Kolejny supermarket na terenie gminy Liszki – czy to dobry ruch?

Nasi czytelnicy i mieszkańcy gminy powielają informację, że w miejscowości Kryspinów powstaje…